Uzdrovisco – pokochasz ich roślinne kosmetyki

Eko marki
Uzdrovisco – pokochasz ich roślinne kosmetyki
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Uzdrovisco jest marką kosmetyków naturalnych, założoną przez kobiety z wieloma pasjami i miłością oraz szacunkiem do natury. Z wzajemnego zrozumienia zrodziła się idea stworzenia czegoś, co będzie pośrednikiem między człowiekiem a naturą. Jesteś ciekawa, jakie kosmetyki przygotowała dla Ciebie marka Uzdrovisco? Przeczytaj, by się dowiedzieć!

Marka powstała dzięki silnym kobietom, lubiącym wyzwania, gdzie funkcję dyrektora generalnego piastuje Monika Spinek – z wykształcenia ekonomistka, lubiąca w wolnym czasie malować. Dyrektorem do spraw marketingu została Anna Bukowska, nauczyciel akademicki, z wykształcenia mgr. inż. chemii, a nad sprawami handlowymi pieczę sprawuje Wanda Roguszewska. Fantastyczną energię do zespołu wnoszą Karolina Brona, Weronika Spinek, Małgorzata Bystrzycka i Lidia Osińska. To dzięki nim wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a każdy kosmetyk dokładnie przemyślany!

Założenia marki

Marka stawia na wysoką jakość komponentów, których ekstrakty są poddawane selekcji jak w przypadku medykamentów ziołowych. Składniki czynne znajdujące się w kosmetykach są wysoce aktywne, co potwierdzono badaniami. Naturalne substancje są skrupulatnie dobierane, przy czym firma dba o ich certyfikowanie. Dodatkowo kosmetyki chronią narządy i układy naszego organizmu, dzięki czemu stają się fitoceutykami. 

Co wyróżnia produkty Uzdrovisco?

Marka używa nowoczesnej techniki fitodozującej. Gospodaruje ona lipidami wzmacniającymi, nawilżającymi i regeneracyjnymi, tym samym wspomagając elastyczność skóry. Składniki służące do przygotowania kosmetyków dobierane są z największą starannością. Świadczy to o wysokiej jakości produktu i dbałości o klienta. Substancje zawarte w produktach wykazują się wysoką aktywnością dermokosmetyczną, co zostało potwierdzone badaniami. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom miłośników ekologii. Składniki zawarte w kosmetykach są w 100 procentach aktywne i przyjazne środowisku.

Produkty Uzdrovisco 

Jednym z artykułów, które marka ma w swoim asortymencie jest fitodozująca ampułka-booster wzmacniająca i odbudowująca. Formuła zawarta w kosmetyku ma działanie ujędrniające. To świetne rozwiązanie dla osób ze skórą wrażliwą i problemową. Prawie 100% kosmetyków użytych do stworzenia ampułki jest pochodzenia naturalnego, co zostało potwierdzone certyfikatami ECOCERT i COSMOS. Dodatkowo gwarancja wysokiej jakości produktu uzyskała aprobację, przez co pokrywa się z normą ISO 1628. Produkty tej firmy wyróżniają się pięknymi zapachami, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Ponadto zapewnia wysoki stan nawilżenia, redukuje zaczerwienienia i zwiększa elastyczność skóry. Ma działanie naprawcze i poprawia koloryt cery, ujednolica pigment i wygładza.

Dla kogo są przeznaczone produkty?

Artykuły dedykowane są osobom, które stawiają na naturalne składniki. Sprawdzą się świetnie u fanów działań regenerujących i ujędrniających skórę. Powinni po nie sięgnąć miłośnicy natury i ekologii borykający się z problemem szorstkiej i suchej skóry. Kosmetyki marki Uzdrovisco mają działanie przeciwzmarszczkowe, oczyszczające i złuszczające. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*