Moles&freckles – poznaj ubrania z ekologicznych tkanin od polskiej marki!

Moles&freckles – poznaj ubrania z ekologicznych tkanin od polskiej marki!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Modny powrót do natury przestał być mrzonką, a staje się rzeczywistością. A wszystko za sprawą materiałów coraz częściej wykorzystywanych w produkcjach, które sprawiają, że odzież staje się bardziej przyjazna dla skóry i środowiska. Ponadto okazuje się, że wyprzedają się błyskawicznie, co świetnie widać na przykładzie polskiej marki moles&freckles.

Najbardziej rozchwytywane produkty marki moles&freckles

Proste, przyjemne w formie i efektowne stylizacje niewymagające nakładów sił to filozofia i zarazem kwintesencja marki. Stoją za tym ubrania stworzone z materiałów przyjaznych dla skóry, głównie z bawełny, modalu i wiskozy. Połączenie wysokiej jakości z niebanalną prostotą, to przepis na rozkochanie w sobie klientów. Widać to na przykładzie kremowej bluzy Moles and Freckles oraz otulającej ciepłem, zimowej czapki. Oba te bestsellery powodują szybsze bicie serca u każdej minimalistki. Kolejnym modelem jest biały t-shirt z logo marki uszyty w większości z modalu.

materiały prasowe moles&freckles
materiały prasowe moles&freckles

Moda na modal

Atrakcyjność modalu tkwi w jego odporności na uszkodzenia, miękkości i sprężystości. Dlatego strzałem w dziesiątkę było stworzenie kompletu dresowego Moles&You Charocoal Set właśnie z tego materiału. Modal pochłania aż o połowę więcej wilgoci niż bawełna i jest przyjazny dla skóry, przez co stanowi jej poważną konkurencję. Produkuje się go z celulozy przy użyciu względnie niewielkiej ilości wody dzięki zastosowaniu nowych technologii, co sprawia, że jest przyjazny środowisku. Jego właściwości idealnie sprawdzają się w odzieży przylegającej do ciała, takiej jak t-shirty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*