Garnitur męski dla bruneta – jak wybrać, by komplementował urodę?

Garnitur męski dla bruneta – jak wybrać, by komplementował urodę?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Są takie ubrania, które trzeba mieć. Jednym z nich jest dobrze skrojony garnitur. Bez względu na wiek lub sylwetkę każdy mężczyzna będzie wyglądał w nim fantastycznie. Szczególnie dobry efekt możemy osiągnąć, kiedy dobierzemy kolor pasujący do naszego typu urody.

Zdarza się, że mierzymy ubranie, które ma odpowiednie proporcje i świetnie układa się na sylwetce. A jednak coś nam w nim nie pasuje. Czujemy się w nim nie do końca dobrze i nasza twarz traci blask. Odpowiedzią na to jest niedopasowanie koloru. Wyróżnia się kilka typów urody i w zależności od tego, jaką mamy cerę, kolor włosów lub oczu, ubrania w innym kolorze będą do nas pasować.

Brązowe włosy – jaki to typ urody?

Umiejętny dobór kolorów pozwoli wyeksponować nasze atuty i podkreśli rysy twarzy. Jeśli mamy włosy brązowe, to możemy mieć typ urody lato lub jesień. Różnica między nimi jest bardzo istotna i musimy spojrzeć także na inne cechy wyglądu. Typ urody lato poza brązowymi włosami charakteryzuje się dość jasną karnacją, mającą odcień różowy bądź oliwkowy. Oczy są najczęściej niebieskie, piwne albo szare. Przy takiej urodzie należy sięgnąć po ubrania w chłodnych kolorach. 

Cechami charakterystycznymi typu urody jesień jest cera bardzo jasna, która opala się na czerwono i często są na niej piegi. Same włosy, kiedy są brązowe, to mają ciepły kasztanowy odcień. Mając ten typ urody, stawiajmy na kolory w ciepłych odcieniach. Skoro określiliśmy już, czy jesteśmy latem, czy jesienią, możemy przejść dalej i dopasować dobry garnitur.

Garnitur dla bruneta o typie urody lato

Jeżeli jesteśmy latem, to będziemy dobrze wyglądać w chłodnych kolorach. Doskonale sprawdzą się odcienie szarości, a więc możemy postawić na przykład na wełniany garnitur męski grafitowy lub stalowy. Równie dobrze będziemy wyglądać w modelu granatowym i w niebieskim. Bardziej musimy uważać z brązami, ale kiedy brąz będzie chłodny i przygaszony, to też możemy po niego sięgnąć.

Garnitur dla bruneta o typie urody jesień

Jesień fantastycznie prezentuje się w ciepłych odcieniach. Jeśli właśnie to jest nasz typ urody, to skupiajmy się na garniturach w kolorze mchu, brązowych, beżowych. Tak samo jak w przypadku lata dobrze sprawdzi się granatowy. Jednak lepiej zrezygnujmy z modeli w odcieniach szarego. To nie jest dla nas dobry kolor i odjąłby nam atrakcyjności.

Gdzie kupić dobry garnitur?

Wiedząc już, w czym będziemy wyglądać fantastycznie, możemy zacząć przeglądać dobrej klasy garnitury, a takie może nam zaproponować Lancerto: https://www.lancerto.com/pl/odziez/garnitury.html. Decydując się na zakupy w tak renomowanym miejscu, mamy pewność, że nasz garnitur będzie doskonale skrojony i z tkanin najwyższej jakości.Ponadto w tym sklepie kupimy nie tylko same garnitury, dostępna jest też elegancka biała koszula męska, która będzie świetnie pasować do każdej stylizacji z garniturem. Nie zabrakło również modnych dodatków, jakie podkreślą nasz styl i sprawią, że zestawienie będzie wyglądać atrakcyjnie.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*