Drugie życie nietrafionego kremu do twarzy

Drugie życie nietrafionego kremu do twarzy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sytuacja znana każdemu, ktoś polecił nam produkt, niezwłocznie odwiedziliśmy najbliższą drogerię, szczęśliwi z nowym kremem wracamy do domu, a tam niestety okazuje się, że to nie dla nas. Co zrobić z takim produktem, aby nie zmarnować całego opakowania?

Każda cera jest inna i każda ma różne potrzeby. Pewnie niejednokrotnie zachwyceni opiniami koleżanki zdecydowaliśmy się na zakup kremu do twarzy, który niestety okazał się nietrafionym wyborem w naszym przypadku. Jest jednak kilka sposobów, jak wykorzystać taki krem do twarzy.

Krem do twarzy jako krem do rąk i stóp

Nasza skóra na dłoniach i stopach jest znacznie mniej podatna na uczulenia, podrażnienia, jak to jest w przypadku twarzy, dlatego nietrafiony krem do twarzy możemy wykorzystać jako krem do rąk i stóp. Z pewnością im to nie zaszkodzi, a otrzymają odpowiednią dawkę nawilżenia.

Fot. Nataliya Melnychu/unsplash.com

Krem do twarzy jako balsam do ciała

Najczęstszym rodzajem kremów do twarzy jaki kupujemy jest nawilżający lub regenerujący. Jeśli jednak nasza cera na twarzy się z nim nie polubi, nic straconego. Nawilżenia i regeneracji potrzebuję całe nasze ciało, dlatego taki krem możemy zużyć jako balsam do ciała.

Fot. Bath by Wisconsin/unsplash.com

Nietrafiony krem oddaj przyjaciółce

Ostatnim rozwiązaniem, jak uratować dobry krem przed zmarnowaniem, jest oddanie go mamie, przyjaciółce, koleżance z pracy. Jeśli krem kupiłyśmy z polecenia kogoś, na pewno będzie zainteresowany odkupieniem go, a nawet jeśli nie to z pewnością znajdzie się ktoś kto z chęcią przetestuje krem.


Fot. The Creative Exchange/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*