Acqua di Parma Futura – nowy zapach włoskiej marki, który powstał w trosce o środowisko

Uroda
Acqua di Parma Futura – nowy zapach włoskiej marki, który powstał w trosce o środowisko
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Włoskie produkty zachwycają swoim stylem i jakością. Acqua di Parma Futura  właśnie wypuszcza na rynek nowy zapach Colonia Futura, która nie tylko wspaniale pachnie, ale ma też manifestować konieczność zmian i troskę o środowisko.

Twórcy zapachu chcą przez wypuszczony na rynek produkt podkreślać i edukować w zakresie ochrony natury. Ta piękna inicjatywa ma na celu propagowanie pozytywnych nawyków chroniących środowisko oraz dbanie o pozostawienie czystej planety przyszłym pokoleniom. Manifest został zapoczątkowany we Włoszech, ale jego założenia są tak potrzebne i uniwersalne, że cały świat może wziąć w nim udział. 

https://www.youtube.com/watch?v=cC-ieqcF1pc

Zapach Colonia Futura symbolizuje konieczność dbania o dobra naturalne

Włoska marka Maison Acqua di Parma w bardzo konkretny sposób zapowiedziała szereg zmian wewnątrz swojej firmy, które mają prowadzić do zrównoważonego rozwoju, ochrony i promocji dóbr Italii. Dlatego zapach Colonia Futura ma szczególne znaczenie, ponieważ symbolizuje nowe działania i zwrócenie oczu Włochów na problemy klimatyczne i środowiskowe. Zgodnie z nowymi założeniami perfumy wykonane są z naturalnych składników. Ich zapach to esencja słonecznej Italii zamknięta w szklanym flakoniku. Znajdziemy tam bergamotkę z Kalabrii, świeżą szałwię i kojącą lawendę wzmocnioną pikantnym akcentem różowego pieprzu. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*