Chiara Ferragni w sukience z recyklingu na Festiwalu w Cannes

Chiara Ferragni w sukience z recyklingu na Festiwalu w Cannes
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trwa jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie kina, Festiwal Filmowy w Cannes. Jest to przede wszystkim święto kina, ale także idealne miejsce do zaprezentowania się na czerwonym dywanie.

Niektóre gwiazdy sprytnie wykorzystują światła reflektorów i tak wielkie wydarzenia, aby spróbować przekazać jakąś ważną idee czy zwrócić uwagę na dany problem. Niewątpliwie taką osobą jest włoska influencerka Chiara Ferragni, która na czerwony dywan w Cannes założyła sukienkę pochodzącą z recyklingu.

Chiara Ferragni na czerwonym dywanie w pochodzącej z recyklingu sukience haute couture

Na czerwonym dywanie włoska influencerka wystąpiła w kreacji Giambattista Valli Haute Couture. Suknia była w żywym kolorze zielono-żółtym , z kwiatami wykonanymi z recyklingowego aluminium, na dekolcie i w talii oraz imponującą peleryną.

Przetworzone aluminium, z którego zostały wykonane ozdoby zostało dostarczone przez markę Nespresso, z którą Chiara Ferragni czynnie współpracuje. W Cannes podczas trwania całego festiwalu można odwiedzić tymczasowy beach club influencerki w ramach współpracy z marką Nespresso.

Chiara Ferragni jest bardzo dumna z projektu, dlatego bardzo chętnie opowiada o nim na swoim Instagramie. Historia powstania sukni została opowiedziana w filmie poniżej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*