Kosmetyki z nowej linii tołpa authentic mają maksymalnie 10 składników

Kosmetyki z nowej linii tołpa authentic mają maksymalnie 10 składników
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowa linia kosmetyków tołpa authentic zachwyca swoim składem! Te produkty staną się niewątpliwie obowiązkowym must have wielu kobiet, które pragną dogłębnego oczyszczenia, nawilżenia oraz borykają się ze skórą problematyczną.

Kolekcję tołpa authentic tworzą cztery produkty, które za sprawą takich substancji jak: niacynamid w płynie micelarnym, kwasie mlekowym w żelu do mycia twarzy, kwasie glikolowym w toniku czy kwasie migdałowym w żelu-peelingu zapewnią kompleksową pielęgnację cerom problematycznym. Co więcej, produkty te doskonale oczyszczają i usuwają do 100% zanieczyszczeń z makijażu i to bez naruszania naturalnej warstwy lipidowej naskórka. Oprócz tego, łagodzą podrażnienia, normalizują wydzielanie sebum czy działają przeciwzapalnie. Dzięki produktom tołpa authentic skóra nie tylko jest oczyszczona i odświeżona, ale i nawilżona.

Fot. Materiały prasowe Tołpa

Wszystko to jest zasługa drogocennych składników aktywnych. Niacynamid, czyli witamina B3 wykazuje się działaniem rozjaśniającym, regenerującym, a także łagodzącym podrażnienia oraz normalizującym pracę gruczołów. Kwas glikolowy, mlekowy i migdałowy wykazuje się działaniem złuszczającym, nawilżającym oraz zwężającym pory. Co więcej, przeciwdziałają rozwojowi bakterii, rozjaśniają przebarwienia i stanowią niezwykle ważny składnik, który pomaga skórom problematycznym.

Fot. Materiały prasowe Tołpa

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*