Suche szampony od Ecocery, czyli ekologiczny produkt w przystępnej cenie!

Eko markiWłosy
Suche szampony od Ecocery, czyli ekologiczny produkt w przystępnej cenie!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Poznaj ekologiczny hit marki Ecocera – suche szampony, które nie zawierają aerozolu, alkoholu ani aluminium. Jak tego dokonali? Innowacyjna pompka, która rozpyla delikatny proszek wyłącznie za pomocą sprężanego w momencie dozowania powietrza działa wprost rewelacyjnie.

Produkt nie powoduje duszenia, które często towarzyszy stosowaniu produktów w aerozolu (suche szampony, lakiery do włosów, dezodoranty). Jednocześnie jest to rozwiązanie bardzo proekologiczne.

Formuła szamponów opiera się na składnikach naturalnych, głównie są to: tapioka, jęczmień, bambus oraz znana ze swych właściwości pochłaniających sebum skrobia ryżowa.

materiały prasowe Ecocera

Produkt oznaczony jest jako cabin friendly – można go ze sobą zabrać na pokład samolotu, aby odświeżyć włosy w trakcie lub bezpośrednio po podróży. Według deklaracji producenta produktu wystarczy na 500 psiknięć czyli na 3 miesiące codziennego użytkowania – jest to dużym plusem, ponieważ standardowy suchy szampon użytkowany codziennie wystarcza zaledwie na tydzień, zajmując przy tym dużo więcej miejsca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*