Suknie ślubne w Warszawie – jaką wybrać i gdzie szukać tej jedynej?

Suknie ślubne w Warszawie – jaką wybrać i gdzie szukać tej jedynej?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Ślub to chwila wyjątkowa i zwykle wymaga wielu miesięcy przygotowań. Po stronie pań dużo energii pochłania między innymi znalezienie idealnej sukni, która ukoronuje tę piękną ceremonię. Trudno jednak zdecydować się na konkretny model, wśród wielu salonów z takimi strojami – szczególnie w stolicy. Gdzie więc szukać oryginalnych i unikalnych sukien ślubnych w Warszawie i jaki fason wybrać, by zrobił niezapomniane wrażenie?

Suknia ślubna a jakość i wygoda

Chociaż wygląd sukni ślubnej jest dla panny młodej niezwykle ważny, to nie wolno zapominać o wygodzie noszenia takiego stroju. Sukienka bowiem będzie noszona nawet kilkanaście godzin bez przerwy, licząc ceremonię kościelną i przyjęcie weselne. Dlatego wybrana suknia powinna być możliwie lekka i pozwalająca skórze na oddychanie. Nie powinna też zbytnio uciskać i ograniczać swobodę ruchów – trzeba przed zakupem sprawdzić, czy w wybranej sukni można bez problemu tańczyć, siadać czy nawet kucać.

Warto także uważać, by suknia ślubna nie podrażniała skóry, na przykład wystającymi dodatkami czy ozdobami. Należy zwrócić uwagę na wykończenia przykładowo z koronki, brokatu czy cekinów, które po kilku godzinach noszenia mogą mocno zranić skórę. Można też pomyśleć o zmianie sukienki na wygodniejszą, na przykład w połowie przyjęcia lub chociaż w drugim dniu świętowania.

Jaki model sukni ślubnej wybrać?

Szukając idealnej dla siebie sukni ślubnej w Warszawie, najlepiej kierować się wyłącznie swoimi preferencjami, nie sugerując się opinią innych. Wiele pań przykładowo marzy o fasonie typu princessa, który zawsze pięknie się prezentuje i pasuje na niemal każdą figurę. To model zazwyczaj z gorsetową górą i odkrytymi ramionami oraz z dołem rozszerzającym się już od talii – na wzór balowych sukienek księżniczek.

Nie mniej lubiane są też nieco lżejsze wersje w stylu syreny, czyli projekty blisko okalające ciało i uwydatniające kobiece kształty, z delikatnym rozszerzeniem sukni począwszy od kolan. Takie modele często też są wzbogacane o efektowny tren, który zazwyczaj można odczepić, na przykład na czas weselnej zabawy.

Suknie ślubne w Warszawie – gdzie je szukać?

Suknie ślubne zaprojektowano już w niemal każdym możliwym wydaniu, dlatego nie powinno być problemu ze znalezieniem swojego wymarzonego fasonu. Szczególnie kiedy poszukiwane są suknie ślubne w Warszawie, z łatwością można znaleźć salon z bogatym wyposażeniem i odpowiednio wykwalifikowanym do pomocy personelem. Kiedy zaś wymarzy się niespotykana dotąd suknia ślubna, najlepiej odwiedzić salon, który uszyje wskazany projekt na miarę. Takim miejscem jest na przykład salon Lanesta, który można znaleźć pod adresem https://www.lanesta.eu/kontakt/nasze-salony/salon-warszawa.

Fot.: lucas mendes/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*