Poznaj sekret pięknej i gładkiej skóry dzięki urządzeniu Dermapen!

Uroda
Poznaj sekret pięknej i gładkiej skóry dzięki urządzeniu Dermapen!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Piękna i gładka cera na wyciągnięcie ręki? Teraz to możliwe! Medycyna estetyczna stale się rozwija a nowoczesne technologie pozwalają na szybką i bezinwazyjną regenerację skóry. Tak właśnie działa Dermapen, czyli zabieg polegający na mikronakłuwaniu skóry.

Zmagasz się z przebarwieniami, bliznami, a może po prostu chcesz odżywić swoją skórę? W takim razie koniecznie musisz dowiedzieć się więcej na jego temat.

Jak działa Dermapen?

Domowa pielęgnacja jest bardzo ważna, jednak nawet najdroższy krem na świecie nie zadziała na głębokie warstwy skóry. Cząsteczki zawarte w kosmetykach są zbyt duże, aby przeniknąć przez naskórek, dlatego ich działanie ogranicza się do jego wierzchniej warstwy. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby raz na kilka miesięcy wykonać zabieg mikronakłuwania skóry, który maksymalnie opóźni procesy starzenia i pozwoli skórze się zregenerować. Podczas Dermapena dochodzi do mikronakłuć skóry, które są wykonywane przy pomocy dedykowanego sprzętu.

Dzięki niemu w ciągu jednej sekundy dochodzi do kilkuset mikroiniekcji, co w efekcie powoduje powstanie kontrolowanego stanu zapalnego. To pobudza fibroblasty (to w nich powstaje kolagen i elastyna) do dalszej pracy, czego efektem jest odbudowana i gładka skóra. 

Dużym plusem tego zabiegu jest jego uniwersalność, ponieważ podczas jego trwania pod skórę wtłaczany jest dedykowany preparat z substancjami aktywnymi. Dzięki temu kosmetolog może wykonać Dermapena jako remedium na konkretne problemy klienta. 

Komu dedykowany jest zabieg?

Tak naprawdę każdemu! Dzięki temu, że preparat dobierany jest indywidualnie według potrzeb, Dermapen będzie idealnym rozwiązaniem na wiele różnych problemów skórnych: przebarwienia, blizny, nawilżenie, odżywienie czy po prostu regeneracja. To bardzo ważne, aby pamiętać o prewencji, ponieważ skóra starzeje się już od 26 roku życia. Nie jest to oczywiście natychmiastowy proces, ale od tego momentu fibroblasty pracują wolniej a skóra powoli zaczyna tracić wiotkość. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby ciągle pobudzać je do dalszej pracy!

Pierwsze efekty Dermapena widoczne są już po dwóch tygodniach, jednak pełen okres przebudowy skóry trwa nawet kilka miesięcy. 

Aby skóra mogła się w pełni przebudować, należy wykonać co najmniej 3 zabiegi. 

Wszystko to oczywiście jest uzależnione od stanu obecnego skóry, dlatego zawsze przed każdym zabiegiem zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której omawiamy cały przebieg terapii i przede wszystkim, wspólnie ustalamy co będzie najlepsze dla potrzeb danej skóry. Kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad medyczny, ogląda twarz i rozpisuje cały plan terapeutyczny oraz ustala domową pielęgnację. 

Czy Dermapen jest bezpieczny?

Oczywiście! Jest to zabieg całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny, ponieważ podczas konsultacji wykluczamy wszystkie możliwe przeciwwskazania i dobieramy indywidualnie dobrane preparaty. 

Sam zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem, dlatego odczucia zabiegowe są ograniczone do minimum. Przez pierwsze dni skóra jest zaczerwieniona i może się łuszczyć, dlatego ważna jest w tym czasie regeneracja oraz ochrona przeciwsłoneczna. Po tygodniu zaczyna się regenerować a po dwóch tygodniach widać pierwsze efekty. To wszystko!

Z miesiąca na miesiąc przybywa klientek, które są zadowolone z efektów Dermapena. Nic dziwnego! Ten uniwersalny zabieg naprawdę działa cuda!

Zdj. główne: materiał od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*