Focus Rf Talus – na czym polega ten odmładzający zabieg?

Uroda
Focus Rf Talus – na czym polega ten odmładzający zabieg?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zabiegi odmładzające bez wątpienia są coraz popularniejsze i skuteczniejsze. Do nich należy Focus Rf Talus, który stosowany jest w bardzo szerokim przedziale wiekowym,

Na czym polega ten zabieg?

Zabieg Focus Rf Talus polega przede wszystkim na przebudowie tkanki tłuszczowej. Dzieje się to za sprawą specjalnej głowicy emitującej falę radiową zarówno na skórę właściwą oraz naskórek, jak i na tkankę tłuszczową. Z kolei inna głowica, która zawiera ultradźwięki, wprowadza w głąb skóry specjalne substancje aktywne. Dzięki czerwonemu światłu ledowemu stymulacji podlega produkcja kolagenu. Zabieg ten jest bezbolesny, choć zależnie od mocy można odczuwać jego przeprowadzanie w mniejszym lub większym stopniu. 

Efekty zabiegu

W przypadku zabiegu Focus Rf Talus zauważyć możemy szereg pozytywnych rezultatów. Działa on:

  • rewitaluzująco,
  • liftingująco,
  • naprawczo.

Umożliwia zatem nie tylko redukcję cellulitu w obrębie tkanki tłuszczowej, ale i pozwala na modelowanie i stworzenie swoistego gorsetu skórnego. W efekcie zastosowania tego zabiegu nasze ciało uzyska zmienione proporcje, a sami dostrzeżemy u siebie przebudowaną i wyszczuploną sylwetkę.

Skuteczność zabiegu

Zabieg Focus Rf Talus odznacza się dużą skutecznością już przy jednorazowym użyciu. Co więcej, zmiany można ocenić już w trakcie zabiegu, a zatem możemy odpowiednio dopasować dalsze działania, jeśli tylko okażą się niezbędne. Zależnie od wieku zalecane jest wykonanie określonej liczby zabiegów w odstępie tygodnia, choć w przypadku młodszych osób wystarczające jest jednorazowe skorzystanie z Focus Rf Talus.

Zdj. główne: Huha Inc./unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*