Polska marka Fiore wypuszcza biodegradowalne rajstopy!

Polska marka Fiore wypuszcza biodegradowalne rajstopy!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne, idealnie dopasowują się do ciała oraz wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Co ważne, są również przyjazne dla środowiska! Polska marka idzie z duchem czasu i stworzyła biodegradowalną linię rajstop Eccola!

Coraz więcej marek chce świadomie produkować swoje wyroby i troszczyć się o środowisko. Niewątpliwie ogromny wpływ na zmieniające się trendy mają sami konsumenci, którzy chcą kupować właśnie takie produkty. Styl życia less waste zyskuje na uznaniu, a nierzadko jest propagowany przez znane instagramerki i celebrytki. Dzięki szeroko nagłaśnianym akcjom chętniej sięgamy po ekologiczną żywność, kosmetyki czy odzież, która szanuje dobra naturalne planety.

Polskie marki coraz śmielej zaczynają działać w duchu less waste i wzbogacają swoją ofertę o ubrania z recyclingu jak np. jeansy z Reserved lub biodegradowalne rajstopy, jak to zrobiła Fiore. W linii Eccola znajdziecie dwa modele klasycznych, eleganckich i ponadczasowych rajstop. Zakup będzie idealny nie tylko dla fanek ekologicznego stylu życia, ale i dla kobiet, które cenią styl i wygodę.

Zdjęcie główne: Aiony Haust/Unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*