Nova – polska marka kosmetyczna stworzona w duchu zero waste, którą warto poznać!

Eko marki
Nova – polska marka kosmetyczna stworzona w duchu zero waste, którą warto poznać!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Duch zero waste jest obecnie bardzo popularny. I słusznie, bowiem współcześnie zbyt wiele marnujemy i wyrzucamy. Powstają nawet marki beauty, jak Nova, które promują wykorzystywanie wszystkiego, co się da!

Marka Nova stworzyła nową serię kosmetyków w duchu zero waste. To świetna wiadomość dla tych, którym środowisko nie jest obojętne. Kolejna firma udowadnia, że ekologiczne rozwiązania można wykorzystać wszędzie, jeśli tylko się tego chce!

Polska marka, która stawia na naturalne rozwiązania!

Marka Nova jest polskim producentem kosmetyków. Wszystkie oferowane produkty powstały z naturalnych składników. Wykorzystuje się tu surowce, które od setek lat są znane ze swoich rewelacyjnych właściwości. Nie ma więc, co się dziwić, że fanów firmy przybywa każdego dnia.

Jakie kosmetyki w ekologicznym stylu oferuje Nova? Warto przetestować serię produktów czarna porzeczka & słonecznik. Specyfiki powstały z olejów roślinnych i ekstraktów z rodzimych upraw. Nie znajdziemy w nich żadnych konserwantów. Przy ich produkcji wykorzystuje się nawet pozostałości po produkcji soku. A do tego wszystko jest zapakowane w eleganckie, szklane pudełka lub buteleczki, które później można poddać recyklingowi. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym nie jest obojętny los naszej planety.

Zdj. główne: Don Kaveen/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*