Kolory przyjazne naturze. Poznaj nową kolekcję od H&M

Kolory przyjazne naturze. Poznaj nową kolekcję od H&M
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szwedzka marka odzieżowa już od kilku lat podejmuje wysiłki w kierunku zrównoważonej mody. Brand chce ograniczyć emisje gazów cieplarnianych, zużycie wody, a także wykorzystywać surowce z recyclingu do produkcji ubrań. Kolekcja Colour Story to urzeczywistnienie tych planów.

Colour Story to najnowsza kolekcja, w której kolory mają być bardziej przyjazne naszej planecie. W jaki sposób? Chodzi tu głównie o nowoczesne techniki farbowania ubrań. Przypomnijmy, że do tej pory poprzez ogromne zużycie wody, prądu, a także ogromne zanieczyszczenia – efekt uboczny koloryzacji tkanin, szkodziły środowisku i powodowały ogromną emisję gazów cieplarnianych. Dlatego opracowano nowe techniki farbowania ubrań, które mają bazować na biotechnologii, pigmentach roślinnych, a także produktach cyfrowych. Dzięki temu uzyskano nie tylko oryginalną paletę kolorystyczną, ale i barwy stały się nasycone, a fasony nabrały unikalnego charakteru.

W kolekcji znajdziesz prawdziwą eksplozję kolorów: subtelne róże, energetyczne pomarańcze, delikatne odcienie żółtego, a także eleganckie i głębokie indygo. Wszystko to tworzy wybuchową mieszankę, która niewątpliwie doda ci energii na resztę dnia!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*