Bandi – polskie kosmetyki profesjonalne

Eko marki
Bandi – polskie kosmetyki profesjonalne
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Czy znasz markę Bandi? To polskie kosmetyki profesjonalne, na które warto zwrócić uwagę, jeśli poszukujesz dobrej jakości produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Zdradzamy kilka ciekawostek na temat firmy i jej produktów!

O firmie

Siedziba rodzinnej firmy produkującej kosmetyki mieści się w Czosnowie niedaleko Warszawy. Produkty tworzone są tu już od ponad 30 lat, a pomysłodawcą marki jest kosmetolożka Bogda Draniak, która swoje produkty sprzedawała na początku wyłącznie do salonów kosmetycznych. Obecnie stanowisko prezesa w firmie piastuje córka pani Bogdy. Niszowa forma dystrybucji produktów doprowadziła jednak do tego, że firma cieszy się obecnie dużym zaufaniem i świetnymi opiniami klientów. Dziś produkty Bandi sprzedawane są w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kuwejcie, Rumunii, Bułgarii i Ukrainie. Kosmetyki Bandi można zakupić w Polsce stacjonarnie, między innymi w drogeriach Hebe i przez internet za pomocą oficjalnej strony marki.

Na polskim rynku firma wprowadziła po raz pierwszy serię kosmetyków dotleniających, kosmetyków zawierających kwas hialuronowy, dermokosmetyki z retinolem i preparaty do zabiegów trychologicznych. Dziś w ofercie znajdziemy wiele różnych kosmetyków, które świetnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji kobiet w różnym wieku. Firma ma certyfikat, który poświadcza, że produkcja kosmetyków nie szkodzi środowisku.

Preparaty Bandi powstają wyłącznie w siedzibie w Czosnowie i są dystrybuowane do innych miejsc. Jest to duży atut, ponieważ konsument ma pewność, że formuły zawsze powstają z największą starannością. Przed dystrybucją przechodzą pełną kontrolę jakościową. Priorytetami marki są skuteczność, jakość i bezpieczeństwo kosmetyków. Dzięki takim wartościom Bandi cieszy się coraz większą popularnością wśród klientek.

Obecna właścicielka firmy Bandi, córka założycielki Joanna Draniak-Kicińska, podkreśla, że dla firmy najważniejsze jest to, by produkt spełniał swoje zadanie, a nie wyłącznie kusił opakowaniem. Nie są to więc kosmetyki dla osób ceniących sobie wyłącznie względy estetyczne, a dla grupy, dla której najważniejsze jest działanie.

Najlepsze kosmetyki od Bandi

Od początku istnienia firmy produkty Bandi sprawdziły się już i w salonach kosmetycznych, i w przypadku klientek indywidualnych. Kobiety pokochały produkty marki. Wiele osób borykających się z problemami takimi jak trądzik, wspiera kuracje lecznicze kosmetykami od firmy Bandi z polecenia dermatologa. Skład kosmetyków oraz ich działanie zasługują na uwagę wielu konsumentek. Bandi w swojej ofercie ma fantastyczne kremy nawilżające, takie jak na przykład nawilżający krem z algami morskimi. W walce z trądzikiem dobrze sprawdza się BANDI ANTI ACNE, antytrądzikowy peeling kwasowy do twarzy, którego działanie naprawdę zaskakuje i wyraźnie widać to po opiniach internautek. 

Bandi to pomysł, oryginalna receptura i produkcja naszej rodzimej twórczyni. Wykorzystywanie najnowocześniejszych składników aktywnych, chęć nieustannego rozwoju i docierania do klientek związane są ze świetną jakością, sensowną polityką marki i udokumentowanymi pozytywnymi opiniami na temat samej firmy i jej produktów!

Zdj. główne: AdoreBeautyNZ/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*