3 aplikacje, z którymi sprzedaż ubrań to łatwizna

3 aplikacje, z którymi sprzedaż ubrań to łatwizna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odzyskanie miejsca w garderobie to tylko jedna z zalet sprzedaży swoich nienoszonych ubrań. To także świetne dla naszego środowiska.

Trend aplikacji do sprzedaży ubrań, vintage shopów, second handów staje się coraz bardziej popularny, co jest świetną wiadomością w kontekście dbania o naszą planetę. Dobrym powodem na korzystanie z aplikacji do sprzedaży ubrań jest fakt, że możemy w ten sposób odzyskać pieniądze, które wydaliśmy. Taka regularna sprzedaż ciuchów z szafy, może oznaczać znaczne zyski, które można przeznaczyć na naszą pasję czy hobby. Kolejnym pozytywnym aspektem jest przyczynianie się do ruchu less waste i ochrony środowiska. Ideologia less waste polega na wykorzystywaniu rzeczy, które już powstały, zamiast kupować co rusz coś nowego. Takie podejście i świadomość to najważniejsza korzyść z korzystania aplikacji.

Vinted

Vinted to litewska firma i społeczność internetowa, która pozwala użytkownikom sprzedawać, kupować i wymieniać nowe lub używane przedmioty, głównie odzież i akcesoria.

LESS

LESS to darmowa aplikacja oraz przestrzeń gdzie można znaleźć i kupić używane przedmioty od innych użytkowników. LESS pomaga pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, a nawet wymieniać je na nowe.

Ree

To kolejna darmowa aplikacja, dzięki której można kupić wymarzone ubrania i sprzedać te, których nie potrzebujemy już w swojej szafie. Ree to idealne miejsce dla wszystkich zafascynowanych modą osób, projektantów, artystów, stylistów, kolekcjonerów markowych rzeczy vintage.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*