Subscribe & Follow:

Bellaplace > Redakcja

Redakcja

Bycie eko jest trendy!

Dbanie o środowisko i wdrażanie do codzienności ekologicznego podejścia nie jest chwilową modą. Na bellaplace.pl każdego dnia inspirujemy Cię do życia w nurcie slow i eko. Wierzymy, że warto zaufać naturze i znów zwrócić się ku jej dobrodziejstwu. Śledzimy najnowsze zjawiska i trendy, z przyjemnością odkrywamy ekologiczne kosmetyki oraz modę. Ekologiczny styl życia to nie tylko odpowiedzialność, ale także wspaniała przygoda!

O zielonych trendach wiemy wszystko!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Joanna Cichońska

Od kilku lat zawodowo zajmuje się social mediami. Uwielbia modę, ale jej prawdziwą miłością jest wizaż. Z ciekawością śledzi urodowe i modowe nowinki ze świata. Największa fanka zwierząt, a w szczególności psów, dlatego dba o to, aby produkty, których używa były cruelty free.

Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Miłośniczka kobiecości i naturalnego piękna. Pisze teksty, gra na instrumentach, ceni modę vintage i kosmetyki naturalne.

Zobacz wpisy autora

Anna Sacharewicz

Specjalistka od kreatywnego marketingu. Zagorzała zwolenniczka naturalnej pielęgnacji, która uwielbia tematy związane zwłaszcza z dbaniem o kręcone włosy. Ponadto kocha śledzić trendy, zarówno ze z branży fashion, jak i beauty. Prywatnie skupia się na self-care, a w wolnych chwilach wskakuje na rower i zwiedza okolicę.

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Od 2014 roku zajmuje się tworzeniem treści. co daje jej wielką satysfakcję. Na co dzień ceni sobie długie spacery i wieczór z książką. Choć uwielbia zakupy, to podchodzi do nich świadomie, a w markecie zawsze wybiera „samotne banany”, których nikt nie chce.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Klaudia Tomaszewska

Z wykształcenia dziennikarka z zamiłowania przyrodnik. Od najmłodszych lat pisała pamiętniki i komiksy. Od kilku miesięcy zajmuje się pisaniem tekstów w ramach własnej działalności. Jej największą pasją są książki oraz zwierzęta. Ekologia i naturalne kosmetyki ściśle łączą się z jej filozofią życia. Uwielbia dbać o skórę oraz dawać ubraniom drugie życie.

Zobacz wpisy autora

Eliza Cichosz

Studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Miłośniczka kosmetycznych nowości, makijażu i kobiecych rytuałów. Jako redaktorka łączy swoje dwie największe pasje, dziennikarstwo oraz modę i urodę. Entuzjastka naturalnych metod pielęgnacji twarzy.

Zobacz wpisy autora

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tyko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Paula Kowalczyk

Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2010 roku. Po kilku latach udało jej się wydać własny tomik poezji. Z wykształcenia muzyk, a obecnie studentka altówki na wydziale Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Wegetarianka i fanka ekologicznych rozwiązań. Z zawodu jest wizażystką, co przekłada się na jej pasję do urody i zdrowego stylu życia.

Zobacz wpisy autora

Wiktoria Florek

Stawia na naturalność w wyglądzie, a jej pasją jest koreańska pielęgnacja. Od 2017 roku zajmuje się copywritingiem. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Prowadzi też firmę OpiszSię, specjalizującą się w tworzeniu treści na potrzeby sklepów internetowych.

Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora