Subscribe & Follow:

Bellaplace > Redakcja

Redakcja

Bycie eko jest trendy!

Dbanie o środowisko i wdrażanie do codzienności ekologicznego podejścia nie jest chwilową modą. Na bellaplace.pl każdego dnia inspirujemy Cię do życia w nurcie slow i eko. Wierzymy, że warto zaufać naturze i znów zwrócić się ku jej dobrodziejstwu. Śledzimy najnowsze zjawiska i trendy, z przyjemnością odkrywamy ekologiczne kosmetyki oraz modę. Ekologiczny styl życia to nie tylko odpowiedzialność, ale także wspaniała przygoda!

O zielonych trendach wiemy wszystko!

Redaktor naczelna

Elżbieta Baron

Dziennikarka z zawodu i pasji, z wieloletnim doświadczeniem w pisaniu i publikowaniu treści. W modzie i urodzie interesują ją ekologiczne rozwiązania i naturalne składy. Stara się prowadzić zdrowy tryb życia.

e.baron@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Izabela Łuba

Pasjonatka zagadnień technicznych i okołobudowlanych, a także związanych z aranżacją wnętrz. Działająca w marketingu internetowym od 2017 roku jako copywriter i SEOwriter. Prywatnie miłośniczka natury, dlatego to właśnie na mazurach tworzy swoje treści.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Karolina Kac

Studentka drugiego roku studiów Marketingu i Sprzedaży, na specjalności Marketing i nowe media. Od ponad roku zajmuje się pisaniem tekstów, co jest również jej największą pasją. Oprócz pracy pełnej wyzwań, uwielbia czytać dobrze skonstruowane thrillery psychologiczne i uprawiać sport.

Zobacz wpisy autora

Joanna Kowalczyk

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

Zobacz wpisy autora

Anna Sacharewicz

Ania Sacharewicz- od 3 lat zawodowo związana z marketingiem internetowym. Uwielbia tworzyć treści i sprawić, że Internet jest bardziej przyjaznym miejscem dla użytkowników. Prywatnie czas spędza na koncertach i wycieczkach rowerowych.

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Od 2014 roku zajmuje się tworzeniem treści. co daje jej wielką satysfakcję. Na co dzień ceni sobie długie spacery i wieczór z książką. Choć uwielbia zakupy, to podchodzi do nich świadomie, a w markecie zawsze wybiera “samotne banany”, których nikt nie chce.

Zobacz wpisy autora

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tyko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora